День міста 2014Велика гонка маленьких карапузів

     О 10-тій ранку розпочалось свято для дітлахів міста та їх батьків «Великі перегони маленьких карапузів». В перегонах прийняли участь трьохрічні вихованці дошкільних навчальних закладів. В конкурсних змаганнях вони співали, танцювали та розважались. Всім учасникам заходу міський голова В.О. Шовкалюк вручив кубки та медалі переможців, а інші маленькі глядачі отримали повітряні кулі та солодощі. 


Велогонка

Цього року вже вдруге до Дня міста Роздільна в селі Широке було проведено велогонку «На кубок міського голови». ЇЇ учасниками стали більш 60ти осіб в 4 категоріях. В святковому заході приймали участь жителі не тільки нашого міста, а інших міст області.

Переможці велогонки від Міського голови Шовкалюка В.О. за 1 місце отримали кубки та грошову винагороду, а за 2 та 3 місце – дипломи та подарунки.


Подарунок від ЗОШ №2

Учні ЗОШ І-ІІІст. №2 м. Роздільна о 10 ранку розпочали волонтерську акцію.  Роздільняннці розглядаючи фотовиставку «Моя Роздільна» смакували смачними пиріжками та солодощами. Гроші від продажу були направлені на допомогу бійцям із зони АТО.


Святковий концерт

О 17.00 годині розпочався святковий концерт за участю творчих колективів районного будинку культури, роздільнянскої школи мистецтв, ЦТДУМ, дошкільних навчальних закладів міста.

     На святковій церемонії за рішенням виконавчого комітету міської ради Почесною відзнакою Роздільнянської міської ради « За заслуги перед містом Роздільна» були нагороджені депутат Роздільнянскої районної ради Ліпнягов П.П. та директор ПП «Старт» Каражеков М.П.

   Протягом святкового концерту була проведена церемонія нагородження переможців щорічного міського конкурсу «Обличчя міста – 2014».

   А також цього року від імені всієї територіальної громади міський голова В.О. Шовкалюк  відзначив подякою Роздільнянської міської ради та подарунками  роздільнянців- учасників АТО  – Степанова А.А. та Нечитайло П.М.


Ярмарок

Щорічно за ініціативи міського голови до Дня міста біля центральної площі для жителів Роздільної проводиться продуктово-овочевий ярмарок.